Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Międzyzdroje tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowoczesnych czasach większość ludzi dokonuje zakupy poprzez internet. Stanowi wtedy bezpieczne przede wszystkim ze powodu na gama towarów a ich charakterów, które możemy odszukać w budowy. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, i teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem wybiera się w własnych rękach. A toż wszystko bez przejmowania się z łóżka! Stanowi wtedy idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one zachować na wysyłce paczek, i taż nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli ktoś nie jest do celu przekonany co do form pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na moment próbny. Kosztuje on 150 dobrych także jest możliwe oddanie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi wtedy szczególnie dobra opcja dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na kiermasz a nie wiedzą, jaki będzie popyt na poszczególny produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im bardzo paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie niższa.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Umowa taka ma zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, kiedy oraz też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały czas bycia umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek trafi do odbiorcy już następnego dnia. Stanowi wtedy zwłaszcza atrakcyjne w stanie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie być na siłę złota. Powody te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na żyjące 12 i 24 miesiące. Małym Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy dostarczyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Małą Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i inny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W początkowym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W nowym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zaczynają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc opłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a więcej możliwość mienia z podjazdów kurierskich w jakimś momencie, w zależności z potrzeb. Cena za paliwo istnieje i wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo stanowienia w bliskiej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest szeroki i na kontakt z zdrowszymi klientami. Aby osiągnąć indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z nazwą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest bajecznie łatwe – wystarczy wprowadzić na kartkę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy i numeru NIP firmy, mamy do rozliczenia a do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments